کتاب آمارنامه صنعت پویانمایی ایران سال 1395
کتاب آمارنامه صنعت پویانمایی ایران سال 1395 شامل آمار و ارقام از وضعیت صنعت پویانمایی کشور توسط ستاد توسعه فناوری‌ های نرم و هویت‌ساز معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری تدوین و به چاپ رسید.
 ١٠:٣٤ - 1397/07/22 - نظرات : ٠متن کامل >>
کتاب فناوری های صنعت پویانمایی ایران
کتاب فناوری های صنعت پویانمایی ایران شامل معرفی درخت فناوری های این صنعت و توانمندی های فناورانه شرکت‌های فعال در این حوزه توسط ستاد توسعه فناوری‌ های نرم و هویت‌ساز معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری تدوین و به چاپ رسید.
 ١٠:١٤ - 1397/07/21 - نظرات : ٠متن کامل >>
ارائه محصولات پویانمایی برای خریداران خارجی توسط ستاد فناوری‌های نرم و هویت‌ساز با همکاری آمارنامه صنعت پویانمایی کشور
به اطلاع می‌رساند ستاد فناوریهای نرم و هویت ساز معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در راستای توسعه تعاملات بین‌المللی در #صنایع_فرهنگی، حمایت از توسعه بازار پویانمایی کشور و تسهیل فرآیند خرید و فروش #پویانمایی در بازار ملی، قصد دارد امکان ارائه دستاوردها و محصولات پویانمایی را برای خریداران خارجی فراهم آورد.
 ١٤:٠٤ - 1396/04/02 - نظرات : ٠متن کامل >>
تدوین کتاب معرفی فناوری‌های صنعت پویانمایی کشور با همکاری آمارنامه صنعت پویانمایی کشور
به اطلاع می‌رساند که ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت‌ساز معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، در راستای فعالیت‌های توسعه‌ای خود در زمینه فناوری‌های پویانمایی کشور، پس از مطالعه و شناسایی فناوری‌های پویانمایی و ترسیم درخت فناوری، قصد دارد کتاب معرفی فناوری‌های صنعت پویانمایی کشور را تهیه نماید.
 ١٣:٤٤ - 1396/04/02 - نظرات : ٠متن کامل >>
اهمیت آمارنامه در صنعت انیمیشن - مصاحبه با سید علیرضا گلپایگانی مدرس دانشگاه و مدیرعامل شرکت حرکت کلیدی زرین گل
اهمیت آمارنامه در صنعت انیمیشن - مصاحبه با سید علیرضا گلپایگانی مدرس دانشگاه و مدیرعامل شرکت حرکت کلیدی زرین گل
آقای گلپایگانی سلام وقت بخیر. همانطور که مستحضرید، آمارنامه صنعت انیمیشن کشور در حال تدوین است. به نظر شما، به عنوان یک استاد دانشگاه و فعال در صنعت انیمیشن، نقش و اهمیت وجود آمار در توسعه صنعت انیمیشن کشور چیست؟ - به نام خدا. اگر ما بخواهیم نگاه صنعتی به انیمیشن داشته باشیم، کمااینکه در دنیا این نگاه به انیمیشن وجود دارد و آن را به عنوان یک صنعت تلقی میکنند، لازمه اش این است که مثل همه جای دنیا ما هم زیرساختهای آماری و مدیریتی لازم رو تقویت کنیم تا بتوانیم به طور شفاف عملکرد گذشته را مشاهده کنیم، چشم‌انداز آینده خود را ترسیم کنیم و بتوانیم برنامه ریزی کنیم که چطور میشود این مسیر را طی نمود. لازمه همه این اتفاقات هم وجود آمار و ارقام دقیق است.
 ١٩:٣٣ - 1396/03/01 - نظرات : ١متن کامل >>
استقبال بسیار خوب فعالین صنعت انیمیشن از آمارنامه صنعت انیمیشن
آقای دکتر سید حسین حسینی، مسئول دبیرخانه آمار انیمیشن در رابطه با عملکرد آمارنامه تاکنون عنوان کردند، پس از رونمایی از وبسایت آمارنامه صنعت انیمیشن کشور در دهمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران و شروع به کار دبیرخانه آن، ارتباط نزدیکی با فعالین این حوزه برقرار شد. با توجه به اهمیت آمار در صنعت انیمیشن و کمبود شدید آمار و ارقام در این حوزه، خلاء آن توسط کلیه فعالین درک شد. از همان روزهای اول رونمایی از آمارنامه، فعالین صنعت انیمیشن کشور، با حمایت خود از این حرکت ملی، باعث شدند تا جریانی آغاز شود که ثمره آن در نهایت منجر به رشد و توسعه صنعت انیمیشن و جذب سرمایه‌گذاری بخش خصوصی داخلی و بین‌المللی خواهد شد.
 ١٧:٥٥ - 1396/02/16 - نظرات : ٠متن کامل >>
اهمیت آمارنامه در صنعت انیمیشن - مصاحبه با محمد ابوالحسنی مدیرعامل شرکت نسل اندیشه سبز
اهمیت آمارنامه در صنعت انیمیشن - مصاحبه با محمد ابوالحسنی مدیرعامل شرکت نسل اندیشه سبز
آقای ابولحسنی سلام وقت بخیر. همانطور که مستحضرید، آمارنامه صنعت انیمیشن کشور در حال تدوین است. به نظر شما، به عنوان فعال در صنعت انیمیشن، نقش و اهمیت وجود آمار در توسعه صنعت انیمیشن کشور چیست؟ - من در ابتدا تشکر میکنم از ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت‌ساز معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری که این حوزه برایش مهم بوده و به آن ورود داشته است. انیمیشن کاری است که بنیان آن را دانش و علم تشکیل داده است و می‌تواند به خلق ثروت ملی کمک کند.
 ١٩:٠٥ - 1395/12/19 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 صفحه بعدی >>